24 sierpnia 2012

Palcem po mapie


Dziś zabieram Was w podróż dookoła świata. Podróż palcem po mapie. Okazją do tej wycieczki jest serwetka z grupy tych podróżniczych, która prezentuje mapę świata

Na początku lipca byłam w Grotnikach na zlocie miłośniczek decoupage zorganizowanym przez dziewczyny z forum http://decoupage24.pl/. Każda uczestniczka dostała zestaw przedmiotów do ozdobienia, wśród których było m.in. pudełko. W trakcie zlotu zaczęłam prace nad pudełkiem, a skończyłam je już w domu. Dół bejcowany jest zieloną farbą i polakierowany półmatem, a wieczko klejone metodą ‘’na żelazko” potraktowałam połyskiem.

Chciałabym żeby w pudełku znalazły się drobne pamiątki czy zdjęcia z różnych wycieczek i podróży, które będę odbywała w przyszłości. Mam tylko nadzieję, że szybko się zapełni i zajdzie konieczność zrobienia nowego.


4 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że szybko będziesz musiała dorobić następne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że będę musiała dorobić sobie drugie. To wpadło w oko koleżance i już jest dla niej odłożone. Nie mogłam jej odmówić. A ja zostałam z niczym :(

   Usuń
  2. Tami , jest okazja zrobić drugie, a że będzie znowu piękne , znajdzie się ktoś , komu znowu nie będziesz mogla odmówić.

   Usuń
  3. Pewnie masz rację Bożenko :) Dobrym ludziom nie umiem odmawiać

   Usuń