Byłam, widziałam - Hobby, Salon Modelarstwa i Gier Towarzyskich

15:25 2 Komentarze A+ a-

W dniach 27-28 października 2012 roku w Poznaniu na terenie MTP organizowane były Targi Hobby. Równolegle odbywały się także Targi Regionów i Produktów Turystycznych (Tour Salon) oraz Targi Akwarystyki i Terrarystyki (Aquazoo). Miałam okazję wraz z moim M. przejść się po halach wystawowych i obejrzeć to, co było tam prezentowane.

Najbardziej zachęcały mnie targi turystyczne. Uzbierałam pokaźną kolekcję interesujących mnie folderów, map i informatorów turystycznych, z których w przyszłości będzie można zrobić użytek.

Z wielką przyjemnością podziwiałam makiety kolejek, które prezentowali modelarze na targach Hobby. To już moja druga czy trzecia wizyta na tego typu imprezie, ale ponownie jestem pod wielkim wrażeniem prezentowanych kolejek. Makiety zachwycają dokładnością w odwzorowaniu budynków i rzeźby terenu, a jeżdżące pociągi ciągnięte przez lokomotywy czy parowozy ożywiają ten wytworzony ludzką ręką miniaturowy krajobraz. Patrzcie i podziwiajcie!

2 komentarze

Write komentarze
kejti
AUTHOR
31 października 2012 22:15 delete

mój Maksio byłby zachwycony takimi klimatami :)

Reply
avatar
Tami
AUTHOR
3 listopada 2012 19:29 delete

Domyślam się, że Maksio byłby zachwycony. Pozostaje Wam czekać aż na targach w Lublinie będą podobne imprezy. Jest co oglądać :)

Reply
avatar