31 października 2012

Byłam, widziałam - Hobby, Salon Modelarstwa i Gier Towarzyskich

W dniach 27-28 października 2012 roku w Poznaniu na terenie MTP organizowane były Targi Hobby. Równolegle odbywały się także Targi Regionów i Produktów Turystycznych (Tour Salon) oraz Targi Akwarystyki i Terrarystyki (Aquazoo). Miałam okazję wraz z moim M. przejść się po halach wystawowych i obejrzeć to, co było tam prezentowane.

Najbardziej zachęcały mnie targi turystyczne. Uzbierałam pokaźną kolekcję interesujących mnie folderów, map i informatorów turystycznych, z których w przyszłości będzie można zrobić użytek.

Z wielką przyjemnością podziwiałam makiety kolejek, które prezentowali modelarze na targach Hobby. To już moja druga czy trzecia wizyta na tego typu imprezie, ale ponownie jestem pod wielkim wrażeniem prezentowanych kolejek. Makiety zachwycają dokładnością w odwzorowaniu budynków i rzeźby terenu, a jeżdżące pociągi ciągnięte przez lokomotywy czy parowozy ożywiają ten wytworzony ludzką ręką miniaturowy krajobraz. Patrzcie i podziwiajcie!

2 komentarze:

  1. mój Maksio byłby zachwycony takimi klimatami :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Domyślam się, że Maksio byłby zachwycony. Pozostaje Wam czekać aż na targach w Lublinie będą podobne imprezy. Jest co oglądać :)

      Usuń