28 listopada 2012

Oprószone śniegiem


Bombki 2012 część druga, nie ostatnia. W roli głównej dwa medaliony o średnicy 12 cm.

Pierwsza "bohaterka” dnia dzisiejszego to bombka z uroczymi ptaszkami na gałązce, które zachwycają się zimową scenerią. Obrazek przywołuje na myśl widok z okna alb spacery po ośnieżonym lesie, co kto woli. Boki medalionu pokryte zostały sztucznym śniegiem, ale dużej zawieruchy śnieżnej nie było (w odróżnieniu od wcześniejszych bombek, gdzie obficie śniegu napadało).

Druga rola główna przypadła w udziale bombce z bałwankami. Tym razem nie są to typowi Śnieżni Panowie, ale sympatyczne szyszkowe stwory w białych kubraczkach. Uśmiech sam się pojawia na ustach na widok takich zimowych elegancików.

4 komentarze:

 1. chwaliłam już, ale co tam! jak widzę takie piękności, to mogę kilka razy ;) super motywy, śnieżek! czyste i wybłyszczone - świetnie Tami wychodzą Ci bombki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kejti za tyle ciepłych słów

   Usuń
 2. Ptaszkowa ma piękny kolor, chociaż nie przepadam za śniegiem to tutaj u ciebie mi się podoba, że tak oszczędnie, a klimatycznie, idę dalej do tych bardziej zasypanych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pierwszych, tych dużych, bombkach porządnie śniegu nawiało, więc tu dla równowagi chciałam tylko lekko musnąć je śniegowym preparatem.

   Usuń