Lampiony z efektem szronu

17:46 2 Komentarze A+ a-

Witam,

dzień wolny od pracy poświęcam na moje rękodzieło. Pracy przy tegorocznych bombkach mam sporo, ale postanowiłam na chwilę oderwać się od pędzli i farb, aby pokazać coś nowego.

Koleżanki z forum decoupage24.pl na tegorocznym zlocie zapoznały się z preparatem o nazwie Efekt szronu i stworzyły z jego pomocą lampiony. Podstaw pracy z tym medium nauczyła mnie Deco Wena z http://deco-wena.blogspot.com/.  Po pociapaniu słoiczków od razu pojawiła się koncepcja na ich wykończenie, ale jak to u mnie bywa proces twórczy przeciągał się z nieskończoność i dopiero w zeszłym tygodniu będąc u rodziców zrealizowałam mój pomysł.

Powstały dwa pierwsze, prototypowe lampiony. Docelowo ma być ich więcej, ale póki co bombki pochłaniają mnie bardziej. Oszronione lampioniki ozdobione są reliefami inspirowanymi frywolitkami i haftem. Przepraszam za marną jakość zdjęć, ale jesienna szaruga daje mi się we znaki. Mojemu aparatowi fotograficznemu też.

2 komentarze

Write komentarze
kwiatkosia
AUTHOR
23 listopada 2014 22:21 delete

ciekawy efekt szronu :) fajnie wygląda z reliefami

Reply
avatar
pestQa KK
AUTHOR
7 grudnia 2014 04:28 delete

Mam właśnie farbę z efektem szronu ale jeszcze jej nie używałam. Zastanawiam się do czego :) Lampiony wyglądają ciekawie. Sznurek jest świetnym akcentem.

Reply
avatar